ΕΠΕΤΕΙΑΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ 26 & 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022 SOCCER PERFORMANCE ANALYSIS
Αρχική / Ενημέρωση / ΕΠΕΤΕΙΑΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ 26 & 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022 SOCCER PERFORMANCE ANALYSIS

ΕΠΕΤΕΙΑΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ 26 & 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022 SOCCER PERFORMANCE ANALYSIS

Νέες Τεχνολογίες, Βιντεοανάλυση, Καινοτόμες Μέθοδοι

Η διασύνδεση με την εξελισσόμενη ποδοσφαιρική αγορά, θα διεξαχθεί στη Θεσσαλονίκη 26 & 27 Νοεμβρίου 2022 στο Κεντρικό Αμφιθέατρο του ΤΕΦΑΑ Θεσσαλονίκης στο campus της Θέρμης.

Το πρόγραμμα του Συνεδρίου περιλαμβάνει θεματικές ενότητες που εστιάζουν σε ειδικά θέματα βιντεοανάλυσης στο σύγχρονο ποδόσφαιρο, στην εφαρμογή νέων τεχνολογιών σε θέματα φυσικής κατάστασης και ποδοσφαιρικής απόδοσης και την ανάλυση της απόδοσης του τερματοφύλακα με προσκεκλημένους ομιλητές που έχουν εξειδικευτεί και εργάζονται καθημερινά στο υψηλό ανταγωνιστικό επίπεδο.

Σχετικές πληροφορίες και εγγραφές για το Συνέδριο πραγματοποιούνται μόνο ηλεκτρονικά μέσα από την ιστοσελίδα του Συνεδρίου: https://michailidis79.wixsite.com/website