Αρχική / Ενημέρωση / Tουρνουά Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης για αγόρια και κορίτσια, Ε΄ και Στ΄ τάξεων Δημοτικών Σχολείων

Ολοκληρώθηκε την Τρίτη 16 Μαΐου 2023 το τουρνουά Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης για αγόρια και κορίτσια, Ε΄ και Στ΄ τάξεων Δημοτικών Σχολείων, Ανατολικής και Δυτικής Θεσσαλονίκης, που διοργανώθηκε από τον διδάσκοντα και τους φοιτητές του μαθήματος.

Οι αγώνες στους οποίους έλαβαν μέρος 37 μαθητές και μαθήτριες Δημοτικών Σχολείων της Θεσσαλονίκης, διεξαχθήκαν στις εγκαταστάσεις του Τ.Ε.Φ.Α.Α./Α.Π.Θ. στη Θέρμη.