Αρχική / Ενημέρωση / 4ο Διεθνές Συνέδριο Αθλητικών Επιστημών της Σχολής Επιστημών Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του ΑΠΘ

To 4ο Διεθνές Συνέδριο Αθλητικών Επιστημών - 4th International Conference of Sports Sciences (ICSS 2023), ένα κορυφαίο διεθνές επιστημονικό συνέδριο έρευνας και τεχνολογίας με έμφαση στο Αθλητισμό και τη Φυσική Αγωγή.

Διοργανωνεται από τη Σχολή Επιστημών Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Α.Π.Θ., το ΤΕΦΑΑ Θεσσαλονίκης και το ΤΕΦΑΑ Σερρών. Φιλοξενείται για τέταρτη φορά στη Θεσσαλονίκη, στο Κέντρο Διάδοσης Ερευνητικών Αποτελεσμάτων (ΚΕ.Δ.Ε.Α) του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης από 2 έως 4 Μαρτίου 2023.

Πληροφορίες και εγγραφές στο site :