A’ Κύκλος Πρακτικής Άσκησης : Προσωρινά Αποτελέσματα Προαιτήσεων
Αρχική / Ενημέρωση / A’ Κύκλος Πρακτικής Άσκησης : Προσωρινά Αποτελέσματα Προαιτήσεων

A’ Κύκλος Πρακτικής Άσκησης : Προσωρινά Αποτελέσματα Προαιτήσεων

Αναρτήθηκαν τα αποτελέσματα των προαιτήσεων για τον A΄ κύκλο πρακτικής άσκησης του Ακαδημαϊκού Έτους 2023-2024. Μπορείτε να τα δείτε και στον παρακάτω σύνδεσμο.

Αποτελέσματα προαιτήσεων

Ενστάσεις
Όσοι/ες φοιτητές/φοιτήτριες επιθυμούν να κάνουν ένσταση για την κατάταξή τους παρακαλούνται να συμπληρώσουν τη φόρμα της ένστασης μέσω της σελίδας του Γραφείου Πρακτικής (https://www.praktiki.auth.gr/ – ΣΥΝΔΕΣΗ – ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ – ΚΑΡΤΕΛΑ ΠΡΟΑΙΤΗΣΗ-ΕΝΣΤΑΣΗ – Ενστάσεις) από τις 09/12/2023 και μέχρι τις 13/12/2023 και ώρα 14:00.