ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΤΟΣ : ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ
Αρχική / Ενημέρωση / ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΤΟΣ : ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΤΟΣ : ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ

Οι δηλώσεις ειδικοτήτων για τους φοιτητές του 4ου έτους θα πραγματοποιηθούν 11-15 Σεπτεμβρίου αποκλειστικά ηλεκτρονικά στέλνοντας e-mail στο ask@phed.auth.gr (όχι στο sis.auth.gr), αναγράφοντας : αεμ, ονοματεπώνυμο και την ειδικότητα, ώστε να προβεί η Γραμματεία στον απαραίτητο έλεγχο των προϋποθέσεων.

Σε περίπτωση που δεν συμπληρωθεί ο προαπαιτούμενος αριθμός φοιτητών για τη διεξαγωγή μίας Ειδικότητας οι φοιτητές θα ενημερωθούν από τη Γραμματεία για αλλαγή της επιλογής τους.

Οι επί πτυχίω φοιτητές δηλώνουν με e-mail στο ask@phed.auth.gr (όχι στο sis.auth.gr), μόνο αν χρωστάνε παρακολούθηση της Ειδικότητας (αναγράφοντας : αεμ, ονοματεπώνυμο και την ειδικότητα).

Από τη Γραμματεία του ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ