Αρχική / Ενημέρωση / ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ στα πλαίσια του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών "Ανθρώπινη απόδοση"

Καλή χρονιά,

στα πλαίσια του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών "Ανθρώπινη απόδοση" διοργανώνονται τα εξής σεμινάρια:

"Τεχνικές αναζήτησης και ανασκόπησης βιβλιογραφίας" την Πέμπτη 19 Ιανουαρίου 2023, ώρα 3.00-4.30 μ.μ. στο κεντρικό αμφιθέατρο του ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ, στο γυάλινο κτίριο.

"MATLAB" την Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2023, ώρα 9.00 - 14.00 μμ. στο Εργαστήριο Κινητικής Συμπεριφοράς και Προσαρμοσμένης Φυσικής Δραστηριότητας (ΤΕΦΑΑ Θέρμης, 1ος όροφος, γυάλινο κτίριο).

Τα σεμινάρια αποσκοπούν στην επιμόρφωση σε θέματα που αφορούν την ανασκόπηση της βιβλιογραφίας, την επεξεργασία-ανάλυση των δεδομένων και τη συγγραφή μιας μελέτης.

Η συμμετοχή είναι ελεύθερη. Σας προσκαλώ να να συμμετάσχετε ενεργά και στα δυο σεμινάρια.

Με εκτίμηση,
Ε. Κουιδή