Αρχική / Ενημέρωση / ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ Α.Π.Θ. ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ: 2022-2023

Καλούνται οι φοιτητές/τριες του τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Α.Π.Θ. οι οποίοι/οποίες βρίσκονται στο 7ο εξάμηνο σπουδών και πάνω και ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης του Τμήματος για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023, να διαβάσουν προσεχτικά τα κάτωθι και να υποβάλλουν αίτηση.

Προαιτήσεις : Οι προαιτήσεις του Τμήματος θα πραγματοποιηθούν από 28/11/2022 μέχρι και 18/12/2022 και ώρα 14:00.μ.μ.
Οι φοιτητές/φοιτήτριες, θα πρέπει να συμπληρώσουν την προαίτηση ακολουθώντας τα εξής βήματα:
www.praktiki.auth.gr -> ΣΥΝΔΕΣΗ (σύνδεση με τον ιδρυματικό λογαριασμό) -> Προαιτήσεις -> Πατήστε σε αυτό το σύνδεσμο για να κατευθυνθείτε στις προαιτήσεις.

Όσοι/όσες φοιτητές/φοιτήτριες δεν συμπληρώσουν την προαίτηση δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην πρακτική άσκηση.

Ο επιστημονικός υπεύθυνος
Γαλαζούλας Χρήστος