Παράταση δηλώσεων μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου 2023-2024
Αρχική / Ενημέρωση / Παράταση δηλώσεων μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου 2023-2024

Παράταση δηλώσεων μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου 2023-2024

Σας ενημερώνουμε ότι με απόφαση της Συνέλευσης το Τμήματος με αριθμό 655/11-10-2023 θα ανοίξει από τις 13 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 18:00 εώς τις 22 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 16:00, το ηλεκτρονικό σύστημα (https://sis.auth.gr/) για την δήλωση προπτυχιακών μαθημάτων, όσων φοιτητών δεν το έκαναν έγκαιρα ή χρειάζονται διορθώσεις στην δήλωση τους, για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-24.

*Στη δήλωση που θα κάνετε για τα πρακτικά μαθήματα κορμού θα πρέπει να επιλέξετε υποχρεωτικά το τμήμα που ανήκετε (δλδ εάν πέρυσι ήσασταν στο τμήμα Β1 τώρα θα επιλέξετε το τμήμα Γ1). Οι μεταφορείς και οι επί πτυχίω φοιτητές θα επιλέξουν σε αυτά τα μαθήματα υποχρεωτικά τα τμήματα 11 και 12, το τμήμα 11 θα το δηλώσουν όσοι φοιτητές χρωστούν παρακολούθηση του μαθήματος (στη συνέχεια θα επικοινωνήσουν με τους υπευθύνους των μαθημάτων για να τους κατατάξουν στα τμήματα 1-10) και το  τμήμα 12 θα το δηλώσουν όσοι φοιτητές χρωστούν μόνο εξέταση). Μετά τη δήλωση θα ακολουθήσει έλεγχος και όποιος/-ια φοιτητής/-τρια δηλώσει άλλο τμήμα από αυτό που ανήκει δεν θα μπορεί να παρακολουθήσει και να εξεταστεί στο αντίστοιχο μάθημα.

Στον παρακάτω πίνακα αναγράφονται τα μαθήματα που δεν θα πραγματοποιηθούν το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-24, όσοι έχετε επιλέξει κάποιο απο τα παρακάτω μαθήματα θα πρέπει να τροποποιήσετε τη δήλωσή σας.

• ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
  • ΕΡΓΟΝΟΜΙΑ