Κατηγορίες των Αλλοδαπών-Αλλογενών, Ομογενών και Σοβαρών Παθήσεων (5%)
Αρχική / Ενημέρωση / Κατηγορίες των Αλλοδαπών-Αλλογενών, Ομογενών και Σοβαρών Παθήσεων (5%)

Κατηγορίες των Αλλοδαπών-Αλλογενών, Ομογενών και Σοβαρών Παθήσεων (5%)

Η Συνέλευση του Τμήματος αρ. 602/5-11-2020 αποφάσισε ότι οι κατηγορίες των Αλλοδαπών-Αλλογενών, Ομογενών και Σοβαρών Παθήσεων (5%), που ολοκλήρωσαν την εγγραφή τους στο Τμήμα έως την Τρίτη 10 Νοεμβρίου 2020, έχουν το δικαίωμα ένταξης στα τμήματα τους έως την Παρασκευή 13 Νοεμβρίου 2020, παρακολούθησης των μαθημάτων κορμού του πρώτου εξαμήνου και περάτωσης του εξαμήνου, εφόσον μετά το πέρας αυτής της ημερομηνίας δεν κάνουν άλλη απουσία.

Όποιος φοιτητής ολοκληρώσει την εγγραφή του από Τετάρτη 11 Νοεμβρίου 2020 και έπειτα, χάνει το δικαίωμα ένταξης σε τμήμα, παρακολούθησης των μαθημάτων κορμού του πρώτου εξαμήνου και περάτωσης του εξαμήνου.