Αρχική / Ενημέρωση / ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΤΡΙΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

Το Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Σπουδών "Εφαρμογές Ψυχολογίας στην Υγεία" του Τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ, αναζητά τριτοετείς φοιτητές του Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού για συνεργασία σε εκπαιδευτικά προγράμματα που αφορούν την προαγωγή υγείας σε παιδιά και εφήβους στην φύση.

Προηγούμενη εμπειρία με παιδιά και εφήβους η/και δραστηριότητες στην φύση θα εκτιμηθεί στην επιλογή

Δηλώσεις ενδιαφέροντος στο epanagop@auth.gr. Παρακαλείσθε στο μαιλ να αναφέρετε το ονοματεπωνυμο, ηλικία, τους λόγους που επιθυμείτε τη συνεργασία, και αν έχετε κάποια ανάλογη εμπειρία.

Υπεύθυνη Καθηγήτρια
Ευχαρις Παναγοπούλου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ