ΕΠΙΛΟΓΗ TAE KWON DO ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ
Αρχική / Ενημέρωση / ΕΠΙΛΟΓΗ TAE KWON DO ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΙΛΟΓΗ TAE KWON DO ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Οι φοιτήτριες και οι φοιτητές που επιθυμούν να παρακολουθήσουν την «ΕΠΙΛΟΓΗ TAE KWON DO» κατά το Α΄ Εξάμηνο του Ακαδημαϊκού έτους 2017-2018, καλούνται να προσέλθουν στην αίθουσα ΤΑΞΥΠ 3 για να δηλωθούν στο μάθημα και για την έναρξη των μαθημάτων την:

Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2017 και ώρες 13.45 - 15.00.

Η αλλαγή αυτή θα ισχύσει ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ (2-6 Οκτωβρίου 2017), λόγω της προσωρινής έλλειψης διδακτικού προσωπικού. Από την δεύτερη εβδομάδα τα μαθήματα θα διεξάγονται κανονικά, όπως ορίζει το πρόγραμμα (κάθε Τετάρτη, στην αίθουσα Π45 του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου και ώρες 12.30 - 14.00).

ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ