Αρχική / Ενημέρωση / Επίσκεψη καθηγήτριας με το πρόγραμμα Erasmus+

Επίσκεψη καθηγήτριας με το πρόγραμμα Erasmus+

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκαν οι διαλέξεις της καθηγήτριας Paulina Nowaczyk από το Τμήμα Αθλητικής Διατροφής του Πανεπιστημίου του Πόζναν Πολωνίας στο αμφιθέατρο του ΤΕΦΑΑ στη Θέρμη την Τρίτη 27 Σεπτεμβρίου.

Μπροστά σε ένα ακροατήριο 35 ατόμων, η καθηγήτρια ανέπτυξε τις προηγούμενες, τρέχουσες και σχεδιαζόμενες έρευνές της πάνω στη διατροφή και την αθλητική διατροφή και συζήτησε εκτενώς με το ακροατήριο.

Θερμές ευχαριστίες από τον διοργανωτή των διαλέξεων, καθηγητή Βασίλη Μούγιο, στον Κοσμήτορα, στον Πρόεδρο και σε όσες κι όσους ανταποκρίθηκαν στην πρόσκληση.