Εθελοντές σε μαθητικούς αγώνες «Μαθητιάδα Κεντρικής Μακεδονίας»
Αρχική / Ενημέρωση / Εθελοντές σε μαθητικούς αγώνες «Μαθητιάδα Κεντρικής Μακεδονίας»

Εθελοντές σε μαθητικούς αγώνες «Μαθητιάδα Κεντρικής Μακεδονίας»

Αγαπητοί φοιτητές/ιες
Στις 24, 25 και 26 Μαΐου (Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή) θα διεξαχθούν αθλητικοί μαθητικοί αγώνες, στις εγκαταστάσεις της Μίκρας και στο Καυτατζόγλειο Στάδιο, με την επωνυμία «Μαθητιάδα Κεντρικής Μακεδονίας», οι οποίοι θα τεθούν και υπό την αιγίδα της Σχολής μας και του Τμήματός μας.
Όσοι φοιτητές/ιες θέλουν να συμμετάσχουν ως εθελοντές σε διάφορα πόστα στους παραπάνω αγώνες μπορούν να στείλουν το ονοματεπώνυμό τους, το email τους και το τηλέφωνό τους στον κ. Καϊμακάμη Β. (email: kaimak@phed.auth.gr).
Να σημειωθεί ότι θα χορηγηθεί ειδική βεβαίωση εθελοντισμού, ενώ οι τυχόν απουσίες θα δικαιολογηθούν.

Ημερομηνία:
Παρ, 05/19/2017 εώς Παρ, 05/26/2017