ΕΓΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΕ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΔΕΛΦΩΝ
Αρχική / Ενημέρωση / ΕΓΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΕ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΔΕΛΦΩΝ

ΕΓΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΕ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΔΕΛΦΩΝ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΕ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΔΕΛΦΩΝ ΑΚΑΔ.ΕΤΟΥΣ 2017-2018

Καλούνται ΟΛΟΙ οι φοιτητές που αιτήθηκαν μετεγγραφή αδελφών για το Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης και κατέθεσαν τα δικαιολογητικά τους στη Γραμματεία του Τμήματος, μετά από την απόφαση της Γενικής Συνέλευσης του Τμήματος με αριθ.:564/4-5-2018, να προχωρήσουν στη ΔΙΑΓΡΑΦΗ τους από το Τμήμα προέλευσης και στη συνέχεια να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τ.Ε.Φ.Α.Α. Θεσσαλονίκης από τις 8/5/2018 έως και τις 15/5/2018 (9.00-12.00 καθημερινά) για την οριστικοποίηση της εγγραφής τους, προσκομίζοντας το πιστοποιητικό διαγραφής και δύο φωτογραφίες (για όσους δεν έφεραν).

Από τη Γραμματεία του ΤΕΦΑΑ