ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΟΜΟΓΕΝΩΝ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΩΝ ΠΑΘΗΣΕΩΝ 5%
Αρχική / Ενημέρωση / ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΟΜΟΓΕΝΩΝ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΩΝ ΠΑΘΗΣΕΩΝ 5%

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΟΜΟΓΕΝΩΝ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΩΝ ΠΑΘΗΣΕΩΝ 5%

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι που κατέθεσαν τα δικαιολογητικά τους για εγγραφή στο Τ.Ε.Φ.Α.Α. του Α.Π.Θ. με την κατηγορία των των Ομογενών και Σοβαρών Παθήσεων 5% , να στείλουν e-mail στο ask@phed.auth.gr γράφοντας το ονοματεπώνυμο τους, την κατηγορία που ανήκουν και αριθμό του Ελληνικού κινητού τηλεφώνου τους, μέχρι την Τρίτη 10 Νοεμβρίου 2020 για την ολοκλήρωση της εγγραφής.

Κατόπιν θα σας σταλεί απαντητικό e-mail από την Γραμματεία, με το Τμήμα που ανήκετε και τον Αριθμό Ειδικού Μητρώου καθώς και μήνυμα από το ΚΗΔ για δημιουργία ιδρυματικού λογαριασμού.