Διδακτική της Ενόργανης Γυμναστικής I & ΙΙ
Αρχική / Ενημέρωση / Διδακτική της Ενόργανης Γυμναστικής I & ΙΙ

Διδακτική της Ενόργανης Γυμναστικής I & ΙΙ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ κ. Δ. ΜΥΛΩΣΗ
Οι προγραμματισμένες εξετάσεις στις 6/9/2019 για το μάθημα Διδακτική της Ενόργανης Γυμναστικής I & IΙ (3o & 4ο εξάμηνο), καθώς και οι εξετάσεις για τους φοιτητές και τις φοιτήτριες παρελθόντων ετών που οφείλουν στον διδάσκοντα κ. Δημήτριο Μυλώση, θα γίνουν την Πέμπτη 19/9/2019 στις 09:00 π.μ. στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο, λόγω κωλύματος του διδάσκοντα.

Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες να προσέλθουν στις εξετάσεις με τη φοιτητική ή την αστυνομική τους ταυτότητα.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΕΤΑΦΟΡΕΩΝ ΤΩΝ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΦΑΑ
Οι προγραμματισμένες εξετάσεις στις 10/9/2019 για το μάθημα Διδακτική της Ενόργανης Γυμναστικής I & IΙ (3o & 4ο εξάμηνο), καθώς και οι εξετάσεις για τους φοιτητές και τις φοιτήτριες παρελθόντων ετών που οφείλουν  σε διδάσκοντες οι οποίοι δεν υπηρετούν στο ΤΕΦΑΑ (Καϊμακάμης, Στεφανίδης, Ζαγγελίδης, Παπαδόπουλος, Δελιάκη, Μακρή, Πουρπουλάκης, ...), θα πραγματοποιηθούν σε μία από τις παρακάτω ημέρες εξέτασης:

1. 9/9/2019, 09.00΄ στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο
  2. 11/9/2019, 09.00΄ στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο