Αρχική / Ενημέρωση / Διαδικτυακή Επιστημονική Διημερίδα Χειροσφαίρισης (Webinar) 26 & 27 Απριλίου 2021

Διαδικτυακή Επιστημονική Διημερίδα Χειροσφαίρισης (Webinar) 26 & 27  Απριλίου 2021

με θέμα: Η επιστήμη στη Χειροσφαίριση

Διοργάνωση: Τομέας Αθλημάτων Τ.Ε.Φ.Α.Α. Σ.Ε.Φ.Α.Α. Α.Π.Θ. & Τομέας Αθλοπαιδιών Σ.Ε.Φ.Α.Α. Ε.Κ.Π.Α.

Θα παρουσιαστούν Μεταπτυχιακές και Διδακτορικές Διατριβές που αναφέρονται στη Χειροσφαίριση καθώς και επιστημονικά θέματα από επιστήμονες που σχετίζονται με το συγκεκριμένο άθλημα.

Η εκδήλωση και η συμμετοχή σας είναι δωρεάν.

Απαιτείται η εγγραφή σας για να σας δοθεί η άδεια συμμετοχής στη Διαδικτυακή Επιστημονική Διημερίδα, αλλά και για να σας δοθεί η βεβαίωση συμμετοχής.

Η εγγραφή σας γίνεται εάν συνδεθείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία μπορείτε να στείλετε e-mail ή να τηλεφωνήσετε στα παρακάτω τηλέφωνα:

e-mail επικοινωνίας: vskandali@phed.auth.gr

τηλέφωνα επικοινωνίας: Βασίλης Σκανδάλης 6974724618, Τριαντάφυλλος Χριστοδουλίδης 6973206025