Δηλώσεις μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου 2023-2024
Αρχική / Ενημέρωση / Δηλώσεις μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου 2023-2024

Δηλώσεις μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου 2023-2024

Οι δηλώσεις μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 θα πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά στο site: sis.auth.gr από τη Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023 έως την Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2023.

Στη δήλωση που θα κάνετε για τα πρακτικά μαθήματα κορμού θα πρέπει να επιλέξετε υποχρεωτικά το τμήμα που ανήκετε (δλδ εάν πέρυσι ήσασταν στο τμήμα Β1 τώρα θα επιλέξετε το τμήμα Γ1). Οι μεταφορείς και οι επί πτυχίω φοιτητές θα επιλέξουν σε αυτά τα μαθήματα υποχρεωτικά τα τμήματα 11 και 12, το τμήμα 11 θα το δηλώσουν όσοι φοιτητές χρωστούν παρακολούθηση του μαθήματος (στη συνέχεια θα επικοινωνήσουν με τους υπευθύνους των μαθημάτων για να τους κατατάξουν στα τμήματα 1-10) και το  τμήμα 12 θα το δηλώσουν όσοι φοιτητές χρωστούν μόνο εξέταση).

Μετά τη δήλωση θα ακολουθήσει έλεγχος. Όποιος/-ια φοιτητής/-τρια δηλώσει άλλο τμήμα από αυτό που ανήκει θα διαγραφεί η δήλωση του μαθήματος.