Αρχική / Ενημέρωση / Δήλωση συμμετοχής στο εθελοντικό πρόγραμμα του ΟΕΒΑΣ μέσω του Γραφείου Συντονισμού Εθελοντών και Φοιτητικών Δράσεων ΑΠΘ

Αγαπητές φοιτήτριες, αγαπητοί φοιτητές,

Για 31η φορά, από τις 23/09/2022 έως και τις 25/09/2022 στο Καυτανζόγλειο Εθνικό Στάδιο, διοργανώνεται το Βαλκανικό Πρωτάθλημα Βετεράνων Αθλητών Στίβου την Ομοσπονδία Ελλήνων Βετεράνων Αθλητών Στίβου (ΟΕΒΑΣ) .

Το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης είναι όπως πάντα κοντά στις μεγάλες διοργανώσεις της πόλης μας και στηρίζει σθεναρά τον εθελοντισμό. Σας καλούμε λοιπόν να δηλώσετε συμμετοχή στο εθελοντικό πρόγραμμα που θα υποστηρίξει όλες τις ημέρες τη διοργάνωση του ΟΕΒΑΣ μέσω του Γραφείου Συντονισμού Εθελοντών και Φοιτητικών Δράσεων ΑΠΘ συμπληρώνοντας τη φόρμα που θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο έως την Τετάρτη 21/09/2022 στις 14:00 https://forms.gle/DttpF7j9KoCysGMH7.

Ελάτε όλοι μαζί να στηρίξουμε τον αθλητισμό, τον εθελοντισμό και την ευγενή άμιλλα.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το Γραφείο Συντονισμού Εθελοντών και Φοιτητικών Δράσεων ΑΠΘ:
τ. 2310995253
e-mail: volunteering@auth.gr