Αρχική / Ενημέρωση / ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

Με απόφαση της Συνέλευσης του Τμήματος αρ. 590/11-5-2020 σας ενημερώνουμε ότι τα μαθήματα (θεωρητικών και εφαρμογής) θα ολοκληρωθούν με τη μέθοδο εξ΄ αποστάσεως διδασκαλία.

Επίσης, με απόφαση της ίδιας Συνέλευσης και το έγγραφο της Γραμματείας Συγκλήτου σχετικά με τη "Διεξαγωγή των εξετάσεων του εαρινού εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2019-2020", σας ενημερώνουμε ότι οι εξετάσεις όλων των μαθημάτων (θεωρητικών και εφαρμογής) θα διεξαχθούν με τη μέθοδο εξ΄ αποστάσεως εξέταση. Ο τρόπος διεξαγωγής των εξετάσεων του κάθε μαθήματος θα ανακοινώνεται στο e-learning του κάθε μαθήματος.

Εντός ημερών θα αναρτηθεί το πρόγραμμα των εξετάσεων στο site του Τμήματος. Ημερομηνία έναρξης της εξεταστικής περιόδου ορίζεται η Τετάρτη 17 Ιουνίου 2020.