ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ για 15 Απριλίου 2019
Αρχική / Ενημέρωση / ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ για 15 Απριλίου 2019

ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ για 15 Απριλίου 2019

Οι επί πτυχίω φοιτητές/τριες που ενδέχεται να ορκιστούν θα πρέπει να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος για να καταθέσουν την αίτηση ορκωμοσίας από Τετάρτη 13 Μαρτίου έως Παρασκευή 29 Μαρτίου 2019 και ώρες: 09.00 πμ-12 μ.

Διευκρινίζεται ότι οι αιτήσεις ορκωμοσίας θα κατατεθούν ανεξάρτητα από το αν έχουν εκδοθεί οι βαθμολογίες.

Τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, που θα πρέπει να κατατεθούν με την αίτηση ορκωμοσίας αναγράφονται στο έντυπο της αίτησης ορκωμοσίας.

Το έντυπο ορκωμοσίας θα το εκτυπώσετε, θα το συμπληρώσετε και με τα απαραίτητα δικαιολογητικά θα τα καταθέσετε όλα μαζί στη Γραμματεία του Τμήματος.

Η ορκωμοσία θα τελεστεί 15 Απριλίου και ώρα 10.00πμ στην αίθουσα Τελετών του Α.Π.Θ.