Αρχική / Ενημέρωση / 1η Τακτική Γενική Συνέλευση Πανελλήνιου Συλλόγου Επαγγελματιών Αθλητισμού και Άσκησης

Tην Κυριακή 8 Μαρτίου 2020 θα γίνει η 1η Τακτική Γενική Συνέλευση του Πανελλήνιου Συλλόγου Επαγγελματιών Αθλητισμού και Άσκησης (ΠΣΕΑΑ) που θα γίνει με τηλεδιάσκεψη στη διεύθυνση https://www.impactpe.eu/bbb/webinars/ και καλούνται όλα τα εγγεγραμμένα μέλη να συμμετέχουν για τα παρακάτω θέματα:

1. Εκλογή προεδρείου
  2. Έκθεση πεπραγμένων
  3. Προγραμματισμός δράσεων
  4. Εκλογή Επιτροπής Ελεγκτών
  5. Οικονομικά θέματα
  6. Θέση για την αναγκαιότητα της Φυσικής Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία.