Αρχική / Ενημέρωση / Πρόσκληση συμμετοχής σε έρευνες από το Εργαστήριο Αξιολόγησης της Βιολογικής Απόδοσης του Ανθρώπου

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΕΡΕΥΝΕΣ

Αγαπητοί/-ές φοιτητές/-ριες, αγαπητά μέλη του προσωπικού του Τμήματος, Σε ένα μήνα από τώρα (τον Νοέμβριο του 2021) ξεκινούν υπό την επίβλεψή μου δύο διδακτορικές διατριβές με τίτλους:
«Επιδράσεις διατροφικού συμπληρώματος πρωτεϊνών, ω3 λιπαρών οξέων και βιταμίνης D στη σωματική απόδοση, στη σύσταση σώματος και στο βιοχημικό προφίλ ασκουμένων με λειτουργική προπόνηση υψηλής έντασης» και «Μελέτη των ειδικών διατροφικών απαιτήσεων και προτιμήσεων των καταναλωτών διαφόρων ηλικιακών ομάδων για τη βελτίωση της αποτελεσματικότητας της σειράς προϊόντων λευκώματος του αυγού EGGPRO».