Αρχική / Ενημέρωση / Προσαρμογή του Προγράμματος Εξεταστικής Περιόδου Εαρινού Εξαμήνου Λόγω Χρονοπρογραμματισμού των Τμημάτων του ΑΠΘ

Σε συνέχεια της πρόσφατης απόφασης της Συγκλήτου του ΑΠΘ στη Συνεδρίασή της με αριθμό 3024/26-5-2020, σχετικά με τη διεξαγωγή της εξ αποστάσεως εξέτασης για το εαρινό εξάμηνο του 2019-2020, και με βάση τις δοκιμές που πραγματοποιήθηκαν στις υπολογιστικές υποδομές, σας γνωστοποιούμε ότι έγινε χρονοπρογραμματισμός των εξετάσεων για όλα τα Τμήματα του ΑΠΘ που θα χρησιμοποιήσουν την υπηρεσία - elearning.auth.gr για τις εξετάσεις. Στο κάθε τμήμα αντιστοιχούν συγκεκριμένες ώρες χρήσης του συστήματος και για το λόγο αυτό το υπάρχον πρόγραμμα εξετάσεων που έχει ανακοινωθεί δεν ισχύει και σύντομα θα ανακοινωθεί το νέο προσαρμοσμένο πρόγραμμα εξετάσεων.