Ηλεκτρονική Αξιολόγηση μαθημάτων και διδασκόντων του Eαρινού εξαμήνου
Αρχική / Ενημέρωση / Ηλεκτρονική Αξιολόγηση μαθημάτων και διδασκόντων του Eαρινού εξαμήνου

Ηλεκτρονική Αξιολόγηση μαθημάτων και διδασκόντων του Eαρινού εξαμήνου

Αγαπητοί/-ές φοιτητές/-τριες σας παρακαλούμε να αξιολογήσετε τα μαθήματα που παρακολουθείτε κατά το τρέχον εαρινό εξάμηνο, καθώς και τους αντίστοιχους διδάσκοντες, χρησιμοποιώντας τον παρακάτω σύνδεσμο από τον ιστότοπο του ΤΕΦΑΑ https://qa.auth.gr/student ή εναλλακτικά τον πανεπιστημιακό σας λογαριασμό στην ιστοσελίδα της ΜΟΔΙΠ του ΑΠΘ, πατώντας "Είσοδο" στο qa.auth.gr.

Η αξιολόγηση θα διεξαχθεί έως τη Δευτέρα 15.6.2020.

Μπορείτε να αξιοποιήσετε την ευκαιρία που σας δίνεται για να συμβάλετε από την πλευρά σας στη βελτίωση των σπουδών σας. Θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι διασφαλίζεται πλήρως η ανωνυμία σας και η ταυτοποίηση των απαντήσεών σας δεν είναι δυνατή από κανέναν!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη συμμετοχή σας.

Ο Πρόεδρος του ΤΕΦΑΑ
Τζέτζης Γεώργιος, Καθηγητής