ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕΣΩ E-LEARNING
Αρχική / Ενημέρωση / ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕΣΩ E-LEARNING

ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕΣΩ E-LEARNING

Σε συνέχεια της απόφασης του Πανεπιστημίου για τη δυνατότητα υλοποίησης μαθημάτων με τη μέθοδο της εξ αποστάσεως διδασκαλίας των μαθημάτων με τη χρήση ψηφιακών μέσων, σας ενημερώνουμε ότι:

1. Οι συντονιστές των μαθημάτων θα ανακοινώσουν στο https://elearning.auth.gr/ εάν θα πραγματοποιηθεί η διδασκαλία του θεωρητικού μέρους των μαθημάτων που έχετε δηλώσει.
  2. Τα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν σύμφωνα με το αναρτημένο ωρολόγιο πρόγραμμα του ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ που ισχύει για το εαρινό εξάμηνο του 2020.
  3. Παρακαλούμε να παρακολουθείτε τις ανακοινώσεις μέσω του e- learning, στα μαθήματα που έχετε δηλώσει αλλά και της γραμματείας.

Με εκτίμηση,
Γραμματεία ΤΕΦΑΑ