Αρχική / Ενημέρωση / ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΥ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΣΤΟ ΤΕΦΑΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Οι Εφορευτικές Επιτροπές συνήλθαν σήμερα Πέμπτη 15 Ιουλίου 2021 και ώρα 11.00 π.μ., στο γραφείο του Προέδρου του ΤΕΦΑΑ του ΑΠΘ, με αντικείμενο την εξέταση της εκλογιμότητας των υποψηφίων, σύμφωνα με την ΚΥΑ 60944/Ζ1/28-5-2021 (ΦΕΚ 2358/3-6-2021 τ. Β΄)

Οι ΕΕ εξέτασαν τις υποψηφιότητες των υποψηφίων  του ΤΕΦΑΑ Θεσσαλονίκης του ΑΠΘ και αποφάνθηκαν θετικά για την εκλογιμότητά τους, σύμφωνα με την τρέχουσα νομοθεσία.

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΥ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (Ε.ΔΙ.Π.)
ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ κ.  Πετρίδου Ανατολή
ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΨΥΧΗΣ κ. Αρδαμερινός Νικόλαος
ΣΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ κ. Χατζηνικολάου Κωνσταντίνος
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΕΙΔΙΚΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (Ε.Ε.Π.)
ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ κ. Κοσμίδου Ευδοξία
κ. Σαμαρά Αναστασία