Αρχική / Ενημέρωση / Εγγραφή φοιτητών ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 με τις κατηγορίες: Μετεγγραφές και Αιτήσεις θεραπείας - ενστάσεις μετεγγραφών

Παρακαλούνται οι φοιτητές που κατέθεσαν τα δικαιολογητικά τους για εγγραφή στο Τ.Ε.Φ.Α.Α. του Α.Π.Θ. με τις κατηγορίες:

• Μετεγγραφές Ακαδημαϊκού έτους 2019-2020
  • Αιτήσεις θεραπείας - ενστάσεις μετεγγραφών Ακαδημαϊκού έτους 2019-2020

να προσέλθουν στη γραμματεία του Τ.Ε.Φ.Α.Α. για την οριστικοποίηση της εγγραφής τους, από 7/1/2020 έως και 10/1/2020 καθημερινά 9:00π.μ.-12:00μ με

• την ταυτότητά τους (και φωτοτυπία ταυτότητας)
  • 2 φωτογραφίες (εάν δεν έχουν παραδοθεί)
  • Το πιστοποιητικό διαγραφής από το προηγούμενο Τμήμα

Σε περίπτωση που η κατάθεση των δικαιολογητικών γίνει από νομίμως εξουσιοδοτημένο πρόσωπο, επισημαίνεται ότι α) η εξουσιοδότηση θα πρέπει να είναι θεωρημένη για το γνήσιο της υπογραφής του/της εξουσιοδοτούντος/-ούσης και β) ο/η εξουσιοδοτούμενος/-η θα πρέπει να φέρει μαζί του/της την ταυτότητα/διαβατήριο και των δύο προσώπων (εξουσιοδοτούντος/-ούσης και εξουσιοδοτούμενου/-ης).