ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΚΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ ΑΠΘ «ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ» ΜΕ RACING RISK

Η Σχολή Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού της Θεσσαλονίκης του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ), προκηρύσσει πρόσκληση ενδιαφέροντος για την ασφάλιση του Εκπαιδευτικού και Αγωνιστικού Ιστιοπλοϊκού Σκάφους «ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ» για ένα έτος , ήτοι από τον Απρίλιο του 2017 μέχρι τον Απρίλιο του 2018, για το πρώτο εξάμηνο με πλήρη ασφάλιση και για το δεύτερο με απλή. Τα χαρακτηριστικά του Σκάφους είναι: Ολικό μήκος 11,98, Μέγιστο μήκος 3,49,Υψός εξάλων 2,10, Χρώμα Σκάφους Λευκό, Υλικό Κατασκευής Πολυεστέρας, Λιμένας και αριθμός εγγραφής ΣΘ 583 Α’, Κατασκευαστής Σκάφους RODMANTOK SHIPS SAO, Τύπος σκάφους ΙΣΤΙΟΦΟΡΟ. Οι ενδιαφερόμενοι να καταθέσουν τις προσφορές τους γραπτά, μέχρι Δευτέρα 10 Απριλίου και ώρα 12:00 μ. στη Γραμματεία της ΣΕΦΑΑ.