ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ

Στο συνημμένο αρχείο αναγράφονται τα ονόματα των φοιτητών που θα πραγματοποιήσουν ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ καθώς και ο φορέας που θα πραγματοποιηθεί την περίοδο Μαρτίου - Μαΐου 2017. Οι φοιτητές αντιστοιχίστηκαν με τους φορείς υποδοχής με βάση τις επιλογές τους και την  κατάταξη τους.
Όσοι φοιτητές ήταν στους επιτυχόντες και δεν έχουν αντιστοιχιστεί με φορέα να επικοινωνήσουν την Δευτέρα το πρωί 9.00 -11.00 με το γραφείο ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ της 2310 997191 κ. Προύσαλη Σοφία, ειδάλλως θα χάσουν τη θέση τους η οποία θα καταληφθεί από την λίστα των επιλαχόντων με βάσει την κατάταξη τους.

ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΩΡΑ 12.00 ΣΤΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΓΥΑΛΙΝΟΥ ΚΤΗΡΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΡΜΗ.

Ο επιστημονικός υπεύθυνος
Γαλαζούλας Χρήστος