Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας ΑΠΘ στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης» (κωδικός MIS: 5000751), της ΕΥΔ του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» (αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 3315/15.03.2016 και σχετικών τροποποιήσεων και διευκρινίσεων, κωδ. ΕΔΒΜ20), η οποία συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ) και από Εθνικούς Πόρους, προσκαλεί Νέους Επιστήμονες κατόχους Διδακτορικού Διπλώματος να εκδηλώσουν ενδιαφέρον για την διδασκαλία μαθημάτων στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ) κατά το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2016-2017, σύμφωνα με τις οδηγίες της συνημμένης Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η υπ’ αριθμ. 13148/10-02-2017 Πρόσκληση (ΕΔΒΜ20) στο πλαίσιο του έργου 93706 αναρτήθηκε σήμερα στη ΔΙΑΥΓΕΙΑ
 καθώς και στην ιστοσελίδα της Επιτροπής Ερευνών,