ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΕ ΕΝΣΤΑΣΗ 2017-2018

Οι φοιτητές που αιτήθηκαν μετεγγραφή με ένσταση για το Τ.Ε.Φ.Α.Α. του Α.Π.Θ. και περιλαμβάνονται τα ονόματά τους στον πίνακα του Υπουργείου, παρακαλούνται να καταχωρίσουν τα στοιχεία τους στην ηλεκτρονική εφαρμογή του Α.Π.Θ. register.auth.gr από τις 7/12/2017-15/12/2017 και στη συνέχεια κατά το ίδιο διάστημα να προσκομίσουν στη Γραμματεία του Τμήματος, καθημερινά 9.00π.μ.-12.00μ., εκτυπωμένη την ηλεκτρονική αίτηση του Υπουργείου και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, έτσι ώστε να προχωρήσει το Τμήμα στον έλεγχό τους.

Οι φοιτητές θα πρέπει να έχουν μαζί τους αστυνομική ταυτότητα και φωτοτυπία αυτής.

Προσοχή: Οι φοιτητές δεν θα προχωρήσουν στη διαγραφή τους από το Τμήμα προσέλευσης αν δεν ολοκληρωθεί ο έλεγχος των δικαιολογητικών τους και δεν βγει καινούργια σχετική ανακοίνωση.

Από τη Γραμματεία του ΤΕΦΑΑ